Infolinka 800 888 820

Internet - optický kabel

krajJedná se o nejmodernější a nejspolehlivější připojení k internetu. Do bytového domu je zaveden optický kabel, který umožní vysokorychlostní internet včetně dalších jedinečných služeb jako například IPTVTento způsob je určen pro domácnosti v bytových domech v dosahu optické sítě MATRIGO s.r.o.

 

Instalace připojeni117

Ve vašem bytě zřídíme koncový bod přivedením kabelu od našeho společného datového rozvaděče. Koncovým bodem označujeme zakončení kabelu pomocí konektoru RJ-45, kam lze následně připojit počítač, případně jiný prvek (switch, wifi router atd.) Požadujete-li mít možnost bezdrátového připojení po celém bytě, jsme schopni takový požadavek zajistit pomocí námi dodaného WiFi routeru. 

Instalace obsahuje:

• konzultace se zákazníkem, vysvětlení postupů, podmínek připojení, cenové náročnosti atd.

• protažení kabelu do bytunatažení kabelu se provádí s využítím společných elektrošachet (panelové domy), připadně pomocí datových lišt umístěných v chodbě. V některých případech je možné využít i současných trubek  od jiných vedení, jako například koaxiální a telefonní vedení)

• v případě dodávky wifi routeru zapojení a nastavení wifi sítě a připojení koncových počítačů

• test rychlosti a kvality spojení na našem počítači a poté i na počítači zákazníka

• sepsání smlouvy, vysvětlení náležitostí využívání připojení k Internetu


Dostupnost služeb04 maps

S ohledem na vysoké investiční náklady spojené s budováním optických sítí je dostupnost této služby oproti variantě bezdrátové omezena pouze na vybrané bytové zástavby ve městě Velké Meziříčí. V případě, že si nejste dostupností optického připojení na Vaší adrese jisti, neváhejte nás kontaktovat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo infolince 800 888 820

 

Ceník

 

OPTIK MINI

OPTIK STANDARD

OPTIK EXTRA

 

  

  

Rychlost 5 Mb/s

Rychlost 100 Mb/s

Rychlost 250 Mb/s

Zřízení služby zdarma

Zřízení služby zdarma,

Zřízení služby zdarma

Cena 299 Kč měsíčně

Cena 363 Kč měsíčně

Cena 484 Kč měsíčně

 

 Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

pdfCeník

Poptávkový fomulář

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.